Aplikacje wiosna 2014

Z powodu wciąż rosnącej popularności smartfonów oraz konkurencyjności oferty firmy telekomunikacyjne nie mogą pozwolić sobie na chwilowe nawet zwolnienie tempa. Dlatego co jakiś czas na rynku pojawiają się nowe, ciekawsze, lepiej funkcjonujące aplikację, którą mają ułatwiać i urozmaicać życie użytkowników.

Jedną z nowości może być Notegraphy służąca do upiększania wpisów na popularnych portalach społecznościowych. Aplikacja wyposażona jest z kilkadziesiąt grafik w różnych kolorach, do której dodajemy tekst, według naszego uznania. Tak stworzoną ilustrację umieszczamy na Twitterze, Instagramie czy Facebooku. Najnowsza pomoc w nauce języków Lingua.ly ma uczyć pierwszych wyrażeń i pojedynczych słów w 18 językach. Pozwala tworzyć własną bazę nieznanych zwrotów, dobierać do nich zdjęcia, a także przypisywać im linki do artykułów, gdzie zostały wykorzystane. Wszystko, aby poznać, zapamiętać i utrwalić znaczenie słów.

Co roku także pojawiają się nowe propozycje dla tych, którzy na wiosnę zaczynają dbać o dietę i sylwetkę. W tym roku pojawił się np. Lifelog – aplikacja pełniąca rolę osobistego trenera weryfikująca Twoje postępy w nie tylko w treningu, ale także w sposobie życia na co dzień.