Najciekawsze rozwiązania

www.agencja.łódka.com.pl http://maciaszczyk.pl/oferta/print http://www.utal.pl/prasa-hydrauliczna-pu-230.html

Pojawienie się smartfonów na rynku zmieniło oblicze przemysłu telekomunikacyjnego. Funkcje podstawowe, jak dzwonienie czy smsowanie, stały się chlebem powszednim. Teraz producenci wykazują się coraz większą kreatywnością w zakresie użyteczności oraz funkcjonalności urządzeń.

Motorola Cliq 2 to telefon z ekranem dotykowym, który działa na Androidzie. Jego cechą charakterystyczną jest jednak obecność fizycznej klawiatury QWERTY. Model stanowić miał ukłon w stronę osób, które dużo piszą na swoim smartfonie. Coraz częściej produkuje się telefonu wyposażone z możliwość korzystania z amerykańskich sieci 4G. Jednym z najciekawszym tego typu modeli jest Motorola Atrix 4G, która posiada nawet stację dokującą. Do tego pamięć RAM o pojemności 1GB oraz ekran QHD to bardzo przyzwoite parametry. Ten model, co prawda, produkowany jest tylko na rynek amerykański, ale jego odpowiedniki pojawić mają się także w Europie.

Coraz częściej myśli się także o tych użytkownikach którzy potrzebują dużych wyświetlaczy niekoniecznie jednak chcąc zabierać wszędzie swojego tableta. Dla nich powstają smartfony o coraz większych wyświetlaczach, lepszych taktowaniach procesorów i mocniejszych bateriach.