Najnowsze cechy użytkowe

http://www.serwis.laptopypoznan.pl/nap_dru.html http://multi-eko.pl/ http://www.tophifi.pl/aktualnosci/amplituner-av-yamaha-rx-v379-bluetooth-4k-i-hdcp-2-2-teraz-w-zasiegu-kazdego/

Świat telekomunikacyjny pędzie jak szalony, aby móc dorównać konkurencji oraz spełnić oczekiwania klientów. Programiści nie mają chwili oddechu, gdyż za każdym rogiem czai się jakaś szczególna, innowacyjna funkcja, w którą należy zaopatrzyć kolejny model smartfona.

Szczególną uwagę przywiązuje się do wyświetlaczy. Najnowsze modele wyposażone są w Full HD i najlepszy dotychczas poziom jasności oraz kontrastu obrazu. Daje to możliwość oglądania filmów w jakości nie gorszej od telewizorów plazmowych oraz świetnej widoczności w przypadku ostrego światła słonecznego. Ta sama tendencja dotyczy aparatów fotograficznych wbudowanych w telefony. Cyfrowa jakość to już dziś norma. Ilość pikseli wciąż rośnie, a krystaliczność obrazu wykonywanych zdjęć zapewnia komfort użytkowania i spełnia oczekiwania nawet wybrednych użytkowników. Każdy smartfon musi też posiadać wejście na kart microSD. W dzisiejszych czasach pamieć wbudowana w telefon jest już o wiele większa niż choćby 2 lata temu, ale jednak dodatkowe miejsce na dysku jest często niezwykle przydatne. Przez ostatni rok wprowadza się także nowy standard transmisji danych – LTE – pozwalający na osiągnięcie prędkości nawet 100 Mbps. Rodzi się pytanie: czy to już komputer, czy jeszcze telefon?