Tnące plotery

Ploter tnący to podstawowa maszyna przemysłowa, bez której trudno by było wyobrazić sobie prace na produkcji. Są niezawodnym i niezastąpionym urządzeniem do wykonywania wszelkiego rodzaju cięć. Nie tylko w poligrafii, ale także doskonale radzą sobie z gumą, tekstyliami, drewnem, czy innymi tworzywami. Dzięki wdrożeniu najnowszych systemów konstrukcyjnych, sterujących i technologicznych można uzyskać bardzo precyzyjne cięcia.

Wyposażone w głowice pneumatyczną umożliwiają pracę na najcieńszych materiałach o miękkiej teksturze, papier, gąbka, tkanina, pianka. Również na tych o nieregularnej powierzchni, falistej, czy plastrach miodu. Co więcej oprogramowanie ploterów dokładnie oblicza obszar pracy, skupiając siłę mocującą w tym zakresie. Dzięki czemu cięcie nie posiada, żadnych wad i odchyleń.

Każdy obrabiany materiał wygląda, jak wierna kopia oryginału. Właśnie ta niezawodność sprawia, że plotery tnące są bezkonkurencyjne i całkowicie zastępują starsze modele. Bezawaryjność, prosta obsługa, inteligentne rozwiązania panelu sterującego powodują, że mamy do czynienia z doskonałą propozycją. Poza tym dostępnych jest wiele wersji mniej lub bardziej rozbudowanych maszyn, dzięki czemu można dobrać odpowiedni model do swoich wymagań i potrzeb.

Można modyfikować rodzaje blatu roboczego oraz jego rozmiar, jak również wprowadzać dodatkowe akcesoria. Warto wyróżnić takie opcje, jak fotoskanowanie, wyświetlanie zrealizowanych cięć, czy fotodigitalizację, które usprawniają produkcję.